V ČEM SE
LIŠÍME?

V čem jsme jiní
osobní přístup a dlouhodobá spolupráce
a jaké máme přednosti?
software je kompletně náš
Celý systém je pod naší kontrolou
Veškeré know-how je naše. Nevyužíváme žádné systémy třetích stran. Díky tomu jsme schopni rozšířit jakoukoliv část systému, reagovat na vaše přání a požadavky.
Budeme vám naslouchat
Digitalizace je proces, a žádné krabicové řešení nemůže kvalitně automatizovat účetnictví. Při implementaci Datariosu respektujeme vaše požadavky, hledáme společné řešení, jak vám ulehčit práci.
Budeme vám oporou
Víme, že implementací naše spolupráce teprve začíná. Náš tým vám bude nápomocen při hledání řešení případných problémů. Můžete se na nás obrátit.
Automatizujeme účetní procesy
Veškeré kroky, které bude zpracovávat Datarios, mohou být automatizovány. U opakujících se dokladů, vám čas na zpracování jednoho dokladu, snížíme na méně než minutu.
Vytěžíme vaše doklady s garancí
Zaměříme se na opakující se doklady. Ty vytěžíme se 100% přesností. Znamená to, že vaše účetní již nebude muset kontrolovat úspěšnost vytěžení a provádět korekce. Toto je velice důležitý krok k plné automatizaci zpracování účetních dokladů.
Zpracujeme doklady včetně příloh
Chodí vám do emailu faktury s dodacími listy v jedné příloze? Pro nás žádný problém. Datarios fakturu vytěží. Na konci procesu najdete v účetním systému zaúčtovanou fakturu, která má jako přílohy originální doklad a dodací listy.
Důvěryhodný archiv pro vaše data
Bezpečně archivujeme příchozí dokumenty. Opatříme je časovým razítkem. Archiv umožňuje hromadné exporty pro případné finanční kontroly nebo potřeby zálohování. Každý dokument obsahuje kompletní digitální stopu, včetně zaúčtování.
Pohlídáme za vás duplicity
Stává se vám, že přijímáte doklady z více míst? Například email a fyzická pokladna? Pro Datarios žádný problém, pohlídá za vás duplicity dokladů.
Budete mít férovou cenu
Datarios je bez měsíčních paušálů a uživatelé jsou zdarma. Platíte za zpracovaný doklad, bez ohledu na počet stran.

S námi zapomenete na papíry

Datarios umí kompletně nahradit vaše papírové účetní procesy za digitální a ještě je umí automatizovat. Pomůže vám i s doklady typu: “přenesená daňová povinnost” nebo “opravné daňové doklady“.  Pohlídá za Vás duplicity dokladů. 

Během 10 minut vám představíme, jak konkrétně pomůže Datarios právě vám.

Nechte nám na sebe číslo a my vám zavoláme, až se vám to bude hodit.

  Kompletně digitalizujeme a automatizujeme vaše procesy.
  S Datariosem je to hračka!

  automatický digitální archiv
  workflow a schvalování
  ohlídání duplicitních dokladů
  široká škála účetních programů
  zpracování příchozích dokladů
  úspora času a financí
  vytěžování dokladů
  řízení přístupů
  dlouhodobá spolupráce
  online podpora
  účetnictví bez papíru
  zrychlený tok dokladů

  Za podpory