Chcete se o nás něco dozvědět?

Jsme parta nadšenců, které jejich práce baví a mají rádi moderní technologie.

Příběh Datarios

Jako každá účetní firma, tak i my jsme stále řešili, jak odbourat opakující se a rutinní zpracování účetních dokladů. Bylo nám líto času, který jsme trávili skenováním, tisknutím, přepisováním, schvalováním, archivováním nebo vyhledáváním účetních dokladů.

Tím se zrodila myšlenka vytvoření aplikace, která by co nejvíce automatizovala zpracování účetních dokladů v naší firmě. Pojmenovali jsme jí Datarios.

První verze Datariosu byla spuštěna pouze v naší firmě. Odladili jsme všechny neduhy a přidali mnoho užitečných funkcí, které nám pomohli s ještě větší automatizací.

Postupem času jsme se rozhodli Datarios zobecnit a přidat možnost klientské konfigurace. Tím jsme Datariosu otevřeli cestu i pro ostatní firmy. Stala se z něho plnohodnotná profesionální aplikace.

V současné době již Datarios automatizuje účetní procesy v řadě firem.

reeeee!
reeeee!
reeeee!

Jsme K-system.CZ

Jsme ryze česká firma, která se na trhu pohybuje více než 22 let. Našimi klienty jsou regionální, národní i nadnárodní společnosti.

Zajišťujeme kompletní služby v oblastech vývoje software, účetnictví, IT služeb, elektroinstalací, online prodeji, implementaci ERP systémů,
ale máme třeba i obchod se sportovním zbožím.

Naše firma disponuje týmy zkušených vývojářů, IT specialistů, elektrikářů, účetních a v neposlední řadě i specialistů pro marketing a online prodej. Je nás už téměř 100. Jsme K-System Group

reeeee!
reeeee!
reeeee!

    Během 10 minut vám představíme, jak konkrétně pomůže Datarios vaší firmě.
    Nechte nám na sebe číslo a my vám zavoláme , až se vám to bude hodit.

    Za podpory